| ȘefuLaValută a întrebat:

Unii prieteni imi spun ca e normal sa imi insel prietena iar altii ca nu.Voi? Nu e prima pe care o insel,nu are vreo problema, ne intelegem excelent dar imi place asa, cu mai multe, ca in harem. happy Eu zic ca nu e un lucru rau atat timp cat nu stie. Ultima data am inselat-o cu una de 29 ani casatorita si prima cu alta de 20, ea avand 21. Daca are vreo importanta

54 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E normal sa iti inseli prietena doar daca esti impacat cu gandul ca si ea te-ar putea insela

| DNSK a răspuns:

Si mai sta cu o scursura ca tine? fata aia are problema mari atunci. o sa vezi tu ca vei pune suflet la o fata care-si va bate joc de tine. stii cum se zice, cine rade la urma, ala rade mai bine.

| ȘefuLaValută explică (pentru DNSK):

Mai japita, ea nu stie.Si nu vad unde e problema daca ea nici nu banuieste.Si cand ne despartim, am scapat basma curata.Nu s-a inventat fata sa isi bata joc de mine.

Răspuns utilizator avertizat
| ȘefuLaValută explică (pentru TuDorEL96):

Spune-mi cum o cheama pe sora ta si vedem daca am trecut si pe la ea.winking

| DNSK a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

laughing)) nu stii ce-ti ascunde pamantul asta. fii tu sigur de asta

| AdyAdeluş a răspuns:

straight face Ce minte! Sti ca asta ti se poate intoarce. Tie sincer ti-ar conveni sa stii ca prietena te inseala? Doamnee ce oameni. Gandeste-te si la ea. Daca esti asa de dornic de mai multe du-te pe acolo pe la turci sau pe unde dracu e chestia aia cu multe femei si ia cat mai multe sa vezi cu cate te tine.winking

| Hakuouki a răspuns (pentru AdyAdeluş):

Nu mai credeti toate intrebarile de genul, sunt unii pusti care au vazut pasarica doar in cuiburi sau colivii si totusi intrebarile lor arata astfel.

| ȘefuLaValută explică (pentru Hakuouki):

Imi pare rau de tine.

| neutrino a răspuns:

Stai linistit, si ea face la fel.

| ȘefuLaValută explică (pentru neutrino):

Cu mine nu isi permite.Nici nu stiu de ce am mai pus intrebarea, e normal si gata, hotul neprins negustor cinstit, nu e prima data, asta e.

| vocea a răspuns:

Bravo tie amice dar incearca sa nu afle sa nu o supei, acum depinde de tine pe ce principiu mergi daca mergi pe principiul barbat este barbat poti sa stai cu cate vrei ata timp cat nu iti parasesti prietena, adica te distrezi cu altele foarte bine dar sa nu ti-o neglijezi pe ea, ai grija o sa iti sara multe fete in cap cum mi-au sarit si mie, dar cred ca stiim amandoi ca 99 la suta dintre baieti nu ar refuza o ocazie placuta, mult succes dar nu uita nu iti neglija iubita ea este pe primul plan restul sunt trecatoare

| ȘefuLaValută explică (pentru vocea):

Numai barbatii sunt sanatosi la cap pe site-ul asta? Tu, NameHarris, Tudorel si altii, vreo 2 femei si atat sanatoase psihic am gasit pe aici.Normal ca restul sunt de distractie si asta ramane de buna.Stim amandoi partea cu tentatiile.Bafta!

| Mussette a răspuns:

Macar atunci cand te vei casatorii, opreste-te din inselat. Ai prins viciul de a insela. Mai bine te-ai intreba de ce o inseli si de ce preferi sa fi cu o fata pe care s-o inseli. te-ar deranja daca te-ar insela si ea?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de respect si de o vorba tare cunoscuta: ce tie nu-ti place, altuia nu face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care spun ca e normal sa iti inseli prietena trebuiesc spanzurati, si tu la fel, din ce am citit.
dar na eu sunt vazut ca ala nemernic ca "vreau raul" dar tu ca il faci esti domn laughing, asta e viata

| ȘefuLaValută explică (pentru anonim_4396):

''dar na eu sunt vazut ca ala nemernic ca "vreau raul" dar tu ca il faci esti domn laughing, asta e viata'' De unde rezulta ca eu sunt mai smecher.

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

Si cum se zice hotul neprins negustor cinstitwinking daca nu afla ea nu se poate intampla nimichappy baftawinking

| Happyjump a răspuns:

Ție ți se pare un lucru OK, curvarule

| ȘefuLaValută explică (pentru Happyjump):

Mie si la multa lume, fa!

| Happyjump a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

E plin de curvari, si tu esti unul dintre ei

| ȘefuLaValută explică (pentru Happyjump):

Una e curvar, alta afemeiat! Fraiero!

| Happyjump a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Sunt sinonime, idiotule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Happyjump):

Nu vad de ce iti bati capul. pentru ei asta e normal, sa fi un idiot. e ca si un religios si ateu. sunt ca diferiti ca 2 poli, si nu se merita sa iti bati capul sa ii schimbi. si neutrino are dreptate, cu siguranta asa ii face si ea, una normala nu ar sta cu el.

| Happyjump a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate

| ȘefuLaValută explică (pentru anonim_4396):

Esti tu un ofticat ca ai doar una.Prietena e de buna, restul de distractie! Cu ce ar deranja-o daca nu stie? Nimic.Stai tu parcat, ca nu face la fel.

| ȘefuLaValută explică (pentru Happyjump):

Idioato, curvar e ala care ar face orice pentru qurve iar afemeiat e ala care iubeste mult femeile dar nu e asa ahtiat de ele ca un curvar.O diferenta fina pe care nu orice nebuna o sesizeaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

laughing, imi e mila de tine. sper cand o sa crapi singur sa iti aduci aminte de mentalitatea asta, sa nu zici ca ceilaltil sunt rai, ci tu patetic.

| Happyjump a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Poti să cauțiune și în dex, javră!

| ȘefuLaValută explică (pentru Happyjump):

Nefwtwt-o, in limbajul de zi cu zi, e o diferenta FINA.Dar nu imi mai bat eu capul cu toate femeile revoltate si care nici la cap nu vor sa bage.

| ȘefuLaValută explică (pentru anonim_4396):

Asta e o faza trecatoare, carpa, pana la urma te plictisesti si gasesti si tu una buna de nevasta, nu? Dar pruma data te distrezi.Dat nu mai intreb in viata mea chestii personale pe TPU, ca numai pusti de maxim 20 de ani ca tine stau pe site si vin sa imi dea lectii.Hai pa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

" ca numai pusti de maxim 20 de ani" oi avea eu 20 de ani, dar macar stiu sa vorbesc, nu injur pe un site ca un mitocan. te.ai gasit cine sa dea lectii de viata. daca ai pana in 18 ani nu m.as mira sa injuri asa, dar daca ai mult peste, si cu ce zici mai sus, esti doar o scursura umana.

| ȘefuLaValută explică (pentru anonim_4396):

Mai pune inca 9 la aia 18 ani.E ultimul comentariu la care iti raspund ca mi se face sila sa explic la toti pustii dobitoci lucruri simple.Astea sunt insulte, daca ma apuc sa injur cum stiu eu, chiar ca nu îmi mai raspunzi

| anonim_4396 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Si la mine e ultimul post. de aia e Romania plina de prosti, la varsta ta si inca esti un tantalau, ce pretentii sa avem la altii. "daca ma apuc sa injur cum stiu eu", pai da, daca iq de maimuta doar la aia se rezuma, poti fi "adult destept" ca tot papagal ramai, du-te si linge panaramele in dos, cineva trebuie sa faca si aia.

| ȘefuLaValută explică (pentru anonim_4396):

Vezi cum vorbesti mucea, eu nu le ling ca nu-s prost ca tine, le fwt, un bot sau mai multe si am plecat.Asta nu inseamna ca sunt tantalau, imi place viata, nu pot sa ma abtin ce vrei sa fac? Si daca ma enervezi pe bune si ma injuri apoi te spurc de te bati singur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Pateticule, toti suntem tari in spatele tastaturii. vezi, pentru un mitocan imi incalc cuvantul.

| ȘefuLaValută explică (pentru anonim_4396):

Dar eu nu ma dadeam mare, pateticule

| sweetangels a răspuns:

Ma amuzi. Nici nu-i nevoie sa-mi spui continuarea ca o stiu...te vei indragosti de cea mai penala din alea cu care inseli si sa vezi atunci distractie ce-ti iei (practic, primesti nici mai mult nici mai putin decat ai facut, vorba ta 'nu e un lucru rau/vreo problema atat timp cat nu se cunoaste'...doar ca de data asta incornorarul vei fi tu...mi se pare corect). Ps: si lasa la altii fetele bune, cuminti si intelegatoare...nu-s de nasul tau

| ȘefuLaValută explică (pentru sweetangels):

Dar daca nu vreau sa le las, care e problema? Lasa scenariile de film, mie nu mi se intampla din astea

| sweetangels a răspuns:

Ok, pana la urma nu te judec ca nu de la mine iti vin pedepsele (cati ca tine cand isi pupa prietena ii pupa pe altii in ***, dar asta e cu totul altceva). Important e sa nu iti imbolnavesti prietena. Si toata lumea e impacata.

| NoRegretsxx a răspuns:

Uhmmm un singur lucru iti spun. Karma.

Răspuns utilizator avertizat
| NoRegretsxx a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Retard much?

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandr a răspuns:

Nu este bine sa o inseli!

| corhaz a răspuns:

Daca ai stii cum i sa fii inselat nu ai mai face asta.dar de unde sa stii.dar orice se intoarce in viata si peste un timp sa nu te vad aici cu intrebare ca "de ce si-a batut joc aia de mine" tine minte. ORICE SE INTOARCE PANA LA URMA

| Nejmoq a răspuns:

Asa, insealati prietena pana ramai fara vreuna.

| UnDezaxat a răspuns:

Ar avea o importanta daca n-ai mai fii virgin. Revino si tu cand ti se intampla chestiile astea.

| ȘefuLaValută explică (pentru UnDezaxat):

Man, am mai spus-o.Contule al fratelui meu cu aproape 9 ani mai mic.Si mi l-a dat si mie la nevoie.

| EizaG a răspuns:

Nu e normal, cum sa fie normal? Tie ti-ar placea sa fii inselat? Parca vad ca te vei indragostii de o parasuta, si atunci vei vedea cum e sa fii inselat laughing

| DayAfterDay a răspuns:

Eu spun sa te gandesti bine
Poate ca ea sufera dar nu vrea sa stii.
Macar are grija de tine?