| andaenescu a întrebat:

Urgent! Am cumpărat un set de prezervative ultrafine. Scrie ca măresc plăcerea, sensibilitatea și așa mai departe. Mai spune ca sunt subțiri. Asta mă sperie. Adică se pot rupe mai repede decât alte prezervative? Sunt rezistente? Sunt din gama Durex. Va rog un răspuns

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca stii sa le pui nu ai treaba sa se rupa

| Emilian65 a răspuns:

Daca stii sa le folosesti cum trebuie nu se vor rupe, ci doar iti vor da o placere mult mai mare cand faci sex cu iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, nu se rup si nici nu maresc sensibilitatea sau placerea. Te vei simti in continuare ca si cum ai face sex cu o bucata de cauciuc.

| EuforikcuKappa a răspuns:

Am folosit acest tip de prezervative.
Le recomand, sunt rezistente si atunci cand actul devine "din ce in ce mai intens".

| Silviug a răspuns:

Ai grija cum faci laba.