| LoveMLR a întrebat:

URGENT VA ROG DAU FUNDA! Pe 1 IUNIE am intretinut relatii sexuale cu iubitul meu neprotejate, fara ejaculare in vagin. La 2 saptamani dupa contact am facut un test de sarcina care a iesit negativ. Pe 16 IUNIE mi-a venit ciclul care a durat mai putin. Ma tine in jur de 4 zile acum la 3 zile s-a oprit.

Pe 16 IULIE mi-a venit iar ciclu care tot asa a tinut mai putin.

In jur de 2 zile si a 3-a a curs foarte putin...

Imi este frica totusi sa nu fiu insarcinata pentru ca ciclul m-a tinut mai putin decat ar fi trebuit, dar in cantitate si aspect normal. Cateodata mai am stari de voma de dimineata...Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| dobo a răspuns:

Daca ti-ai facut testul de sarcina si a esit negativ poti sa stai linistita nu esti insarcinata.incat te-ai inceput viata sexuala ciclu se schimba.la mine inainte de a-mi incepe viata sexuala mergea 4-5 zile acum 2-3 e normal.ai stari de voma inainte de ati incepe ciclu? daca da asta e normal unele femei inainte de ciclu au simptome care le are o femeie insarcinata...sunt femei care au ciclu si in timpul sarcinei dar asta rare cazuri.pentru a te convinge 100% du-te la medic si vezi ce-ti spune.bafta

4 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Si ce vrei, sa curga din tine ca pe Volga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca ti-a iesit negativ, ti-a venit si ciclul, ce te mai ingrijorezi?
Stai linistita, nu e nici o sarcina.
Te pup!

| secret093 a răspuns:

Mai fa un test de sarcina.

| damian22 a răspuns:

Pai ..Asta rezulta ca esti insarcinata chiar daca te-a lasat ciclul si dupa a revenit.Intrun cuvant esti insarcinata
!