| djmaxtor007 a întrebat:

Urgent! Va Rog Sa-mi Spune-ti Filmul Acela Saw (Partea Sau Numarul Filmului ) In Care SUnt Mai Multi Tipi SI Tipe, Prinsi Intr-un Hol Mare De Metal De Fier,, Pe La Inceput Incepe Cu O Fata Care Are Legat Un Dispozitiv Electric SI Trebuie Sa Gaseasca O Cheie, Si Moare, Unde Un Tip SI O Tipa Stau Pe Doua Scaune Legati La Un Burghiu, Arata Cum Ii Gaureste Capul Cu Burghiul, Etc. Va Rog, Sa-mi Raspunde-ti Mai Repede, Il Caut De Atata Timp Si Vreau Sa-l Vad! Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| MrSnuggles a răspuns:

Noroc cu mine laughing (aveam pack-ul in compwinking )

Saw V (cinci laughing )
winking

| iCreativity a răspuns:

Partea la care te referi tu se numeste "Saw 6 ", dar ti-as recomanda sa iei fiecare Saw la rand, de la Saw 1 pana la ultimul, pentru ca fiecare dintre ele este legat de celalalt.

Sper ca informatiile mele iti sunt de folos tie si mai multor persoane. (: