| FaRanUmE_5125 a întrebat:

Actiunea filmului se petrece in trecut in america,,, este vorba despre 3 tipi care reusesc sa evadeze din inchisoare. legati unul de altul cu lant cu bila de fier.incearca sa se urce intr-un tren in mers dar cand se suie ultimul cade si cad si ceilalti dupa el. ei ajung sa formeze o formatie de cantareti ca sa nu ii gaseasca politia. cum se numeste filmul?

FUNDA

Răspuns Câştigător
| rhados a răspuns:

Filmul se numeste ``O Brother, Where Art Thou?``e cu g. clooneywinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cred ca e vorba de Sisu si Puia.filmul nu-l stiu.dar sigur e cu ei; bine, Puia doar joaca in film, cu Sisu e mai complicata treaba!