| Shortround a întrebat:

Salut, caut si eu, este vorba despre un fotbalist care ajunge la o echipa mare din Anglia, parca si pe parcursul filmului el intalneste mai multe obstacole, parca-i moare cineva din familie. Stiti cumva filmul? Mai este nevoie de detalii?

Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Filmul se cheama Goal! The dream begins. Uite linkul catre pagina filmului pe imdb:
http://www.imdb.com/title/tt0380389/

| Shortround explică (pentru gyzzard):

Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Kaizaren a răspuns:

Dupa detaliile care mi le-ai dat mi se pare ca e vorba de filmul ''Gol'' si ''Gol 2''... Sper ca te-am ajutat! funda? happy