| citacitazapacita a întrebat:

Urgenta ajutor va rog. Acum cateva zile am fost pe la prietenul meu ca a fost pastele si bla bla bla dar cand sa plecam sa ma duca acasa pentru ca nu locuim departe unul de altul dar imi e frica de caini, fatiso mai mic s-a dus in camera sa se schimbe si nu a inchis bine usa si era in chiloti iar eu ieram in fata lui, M-am intors brusc si am cam stat vreo 5 minute uitandu-ma in gol ingrozita de ceea ce se intamplase. Iubitul meu tot facea misto de mine ca daca m-am speriat la a lui fratiso ca e de 3-4 cm cum o sa fac cand o sa o vad pe a lui. Apropo nu am facut inca nimic impreuna dar am mai avut cateva exagerari. Iar eu am continuat si am zis ca o sa am aceas reactie pentru ca o are la fel de mica, si din gluma in gluma mi-a zis ca daca tot zic ca e asa mica sa iau o linie si sa o masor, eram ingrozita de chesti asta mai ales ca el se ridicase in picioare si a zis sa o masor inca era inbracat. Dar m-a salvat telefonul a sunt mama lui sa se duca acasa ca a doua zi avea scoala si masa e fixista pe carte. A ramas ca viner sa fac ce incepusem. Imi e frica desi am vorbit si a ramas ca de la 18 ani in colo sa se intample ceva mai mult intre nou, daca o sa vrea sa mergem mai departe? Daca o sa ne ia valul si nu o sa ne dam seama de ceea ce facen? Sau mai bine zis cum sa scap fara sa par o fricoasa,
Apropa ne cunoaste de la 7 ani si suntem impreuna de un an, eu am 15 el 16 scuze daca e cam lunga.

Răspuns Câştigător
| VerdeLila a răspuns:

Nu i-o masura, ca apoi vrea sa-ti masoare si el tie vaginul! Spune-i sa iti spuna el cat masoara si ca il crezi pe cuvant!

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune-i clar ca vrei sa uiti intregul episod si refuza sa faci orice care contravine principiilor tale.
Daca esti categorica, va da inapoi si povestea se va incheia aici.
Nu poate sa te oblige sa faci ceva impotriva vointei tale.

| darrio2007 a răspuns:

Sa te scuzam ca e cam lunga? Inseamna ca ai masurat-o.Va comportati exact ca niste copii.

| citacitazapacita explică (pentru darrio2007):

Am zis ca e prea lung textul am pus din greseala a la sfarsitul cuvantului.

| darrio2007 a răspuns (pentru citacitazapacita):

A fost doar o gluma. Sper sa o apreciezi ca atare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum te numesti? Si de unde esti?

| citacitazapacita explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dupa numele contului meu cred ca isi da oricine seama ca nu vreau ca sa se stie cine sunt.

| darrio2007 a răspuns (pentru citacitazapacita):

Ai ceva de ascuns?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce ai povestit acolo credeam ca aveti 10 ani

| neutrino a răspuns:

Nu mai fi fricoasa si pune-i -o pe o rigla, dupa care ii spui ca doresti sa mai astepti, pana va mai creste cativa centimetri.

| Vektor a răspuns:

Vat da fac?!

fa ce zice neutrino...mai mult nu stiu ce sa-ti raspund.

| TOOL a răspuns:

Nu i-o masura, si daca exagereaza cu vulagaritatile, te desparti de el, trebuie sa ai si tu o demnintate.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu face asta daca nu vrei sa se ajunga mai departe...si probabil, spune ca esti fricoasa doar ca sa te determine sa o faci. Daca vrei ca sa aceasta poveste ( cu masuratulaughing ) sa se incheie nu face acest lucru.

| citacitazapacita explică (pentru Mihailescuioana29):

Nu, faza cu fricoasa e pentru ca eu am zis de mai multe ori ca am tupeu si ca nu ma dua inapoi de la nimic.

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru citacitazapacita):

Atunci nu stiu ce sa zic... se pare ca ai facut o alegere deja...

| AliMiha a răspuns:

Upsss, asta tu ti-ai facut-o cu mana ta! Pai... spun-i ca esti prea fricoasa sa o masori ca poate te musca, ca vrei sa mai astepti putin ca sa o sperii tu pe ea... fii smechera!

| UserName122132 a răspuns:

Masoaraio si razi de el ca o are prea mica dupa aiawinking

| EliiDouaPuncteTreiii a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fie o surpriza laughing nu vrei sa o vezi si gata laughing