| Shiretseeel a întrebat:

Urgentaaaaaa! Vreau sa va vad ideile stralucitebatting eyelashes! Nu stiu ce cadou sa ii iau prietenului meu de 14 feb! help!

Răspuns Câştigător
| MiniEmoTion a răspuns:

Cel mai cunoscut cadou este Ciocolata de Sf.Valentin.
Ar merge si un parfum...Depinde de gusturile lui
Poti sa iei un tricou/o cana/o perna personalizata cu numele tau, al lui, sau o poza cu amandoi
batting eyelashes Sa-mi spui ce ai ales
funditablushing?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Au mai fost puse astfel de intrebari... :)
http://www.google.ro/......tp?/search
Bafta! >:D

| R_8074 a răspuns:

Un cadou personalizat. Un tricou, de exemplu, pe care sa scrie numele tau intr. o inimioara, sau un tricou (sau o perna, cana etc.) pe care sa fie imprimata o poza cu voi doi sau cu tine.

| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| Gumitzza5 a răspuns:

Nici eu nu stiu sigur. dar eu cred ca ii iau ori o ciucalata in forma de inima ori ii iau o bratara asa mai de baieti sau un breloclaughing. ai si tu de aici de unde alegewinking

| AlexandraHristov a răspuns:

Citeste si vezi ideile si exemplele de aici: Http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/