| Kukusterino a întrebat:

Buna TPU am o intrebare urgentaaaaaa!
imi place tare de o fata de la scoala o visez, etc.
e dragutta funnny simpatica si frumoasa da nu stiu cum sa-i zic plzzzz help dau funda!

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Spune-i direct n-ai ce pierde doar de castigat big grin daca te refuza pierderea ei dar daca ai incredere in tine si dai dovada de stapanire de sine (si arati ok) atunci probabil o sa te placa si ea big grin

3 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

In modul clasic:va intalniti si ii spui ca ai niste sentimente mai speciale pentru ea si dupa o intrebi daca si ea simte ceva pentru tine si daca raspunsul ei este afirmativ o intrebi daca vrea sa fie cu tine.

| RaduCata a răspuns:

Cum am facut eu... Ii trimiti un mesaj si apoi cand intri in clasa te ascunzi dupa banca. (in c azul meu era sa ma omoare dar acum e bine)

| Daniel_8701 a răspuns:

Pai intrebare daca esti facut pentru ea si dupa aia incearca s-o faci cati place de ia uitandute la ea mai mult si dupa aia poate o sa prinzi curaj sa te iei la vb cu ea dar ...mai bine fa-o sa te placahappy poartate frumos cu ea vb frumos chesti,, hai noroc