| Claudia a întrebat:

V-ati dorit vreodata ceva simplu de Craciun? Eu imi doresc doar sa impodobesc bradu cu persoana pe care o iubesc! Dar asta din pacate nu se va intampla pentru ca el e cu alta! Ma rog... imi cam plang de mila. stiu. Va urez Sarbatori Fericite! Si pretuiti persoanele de langa voi! Mai ales daca traiti o frumoasa poveste de iubire dupa care tanjesc si eu... Apreciati ce aveti!

7 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ce ipocrit te parasește in toiul iernii pentru o fufă?
Iti spun eu, unul care nu te merită.
Iti urez si e SARBATORI FERICITE chiar si fara cel pe care il iubesti. straight face happy

| Lacoste a răspuns:

Si eu am o dorinta legata de iubire. Sper sa se indeplineasca.Sarbatorile de iarna sunt cele mai frumoase, fii pozitiva, chiar daca nu vei fi cu el macar vei avea familia aproape.Nu fi trista, o viata ai, nu lasa necazurile sa te copleseasca.

| Claudia explică:

Nu vreau pe altcineva...

| Cirus a răspuns:

Eu de craciun imi doresc sa ii pot spune persoanei pe care o iubesc " te iubesc " fata in fata intr'un loc plin de zapada, sa o strang in brate, sa o privesc in ochi si sa ii multumesc lui dumnezeu ca suntem impreuna. iar ei ce nu am reusit sa ii spun pana atunci.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Eu vroiam sa-l petrec singur, fara brad, fara cadouri si alte feluri de mancare festiva. Vroiam sa fie o zi ca oricare alta in care sa fiu scutit de povara rolului de persoana vesela, in ton cu sarbatoarea. Nu-mi plac ornamentele, nu-mi place cozonacul si nici nu prea ma dau in vant dupa sarmale. Si se pare ca anul asta vine familia pe capul meu. Mi-a pierit tot cheful si picatura de optimism a inghetat odata ce am auzit vestea asta. Eu doar vreau sa fiu lasat in pace de Craciun.

| Joker1958 a răspuns:

Eu de curand am fost la un majorat si am cun o fata e la mine in liceu cls 9 si am vz ca ma placea si mi-a mai spus asta o fata dar cand am fost singuri imi spunea ca e cv complicat dar eu tot stiam ca ma placea dupa cum ma privea. Acum ma gandesc numai la ea si sunt mai happy, ea se joaca q mine dar tocmai d'asta imi place ca nu mi-a cazut in brate prea usor si de sarbatori as vrea sa fim impreuna :X:X poate face Dumnezeu vreun miracol si pentru noi. si u stai linistita ca totul in viata se compenseazawinking o sa imi dai dreptate mai trz uita'l, intotdeauna exista cineva mai bun dar dragostea iti incetoseaza privirea si nu poti sa'l parasesti. daca te'ar fi iubit nu ar fi plecatbig grin...however sarbator fericite happy sper sa iti revii si sa traiesti viata asa cum ti'o dorestiwinking

| Celalalt a răspuns:

Pai poti sa incerci si cu altcineva nu numai cu aceea persoana asa cazusem si eu intr-o stare cum esti u si am stat si m-am gandit ca pamantu e plin de pilutie si nu stau in drum de una si am mers mai departe asa ca incearca sa cunosti pe altcineva poate chiar o sa il iubiesti mai mult tongue