| anonim_4396 a întrebat:

V-ati inselat sotul/sotia sau iubitul/iubita? De ce? Regretati?
Funda.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Acum 4 ore | sadrian46 a răspuns:
Da. De mai multe ori. Nu regret nici o întâmplare.

frumos, moral, de dz ai insela o femeie care te iubeste, eu niciodata nu am inselat, daca nu mai ma inteleg cu ea m-am despartit si gata, adio, mi-am iubit femeia ca pe ochi mei

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am procedat asa dar nici nu am prins ocazia, numai aventuri sexuale am avut in viata mea

| Adry05 a răspuns:

Nu și nici nu prea cred c-o s-o fac. Când e cineva în viața mea, e doar acea persoană, nu mai pot simți ceva pentru altcineva, și chiar să simt, mustrarea de conștință e mult mai puternică decât atracția.

| ania a răspuns:

Nu

| XxBlueRosexX a răspuns:

Da o singura data intr-o relatie mai veche de acum 9 ani...eram mica aveam 18 ani si nu regret oricum nu era o relatie serioasa la varsta aia.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Curva tot curva ramane toata viata.

| Alexandrionelu a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Pana la a 7-a reîncarnare. Amin!

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Adica vrei sa spui ca sunt curva sau ce...ia vezi-ti tu de treaba ta.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Înșelatul cam aia înseamnă.laughing

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Eram copila naiva..defapt nu stau aici sa iti dau tie explicatii du-te dracu si in caz ca nu stiai stau pe centura ceea ce nu e cazul meu asa a vezi-ti de p*** ta si nu mai da raspunsuri aiurea numai sa te afii in treaba.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Nu pot sa ma duc nicaieri scumpete, am spus parerea mea personala care este impartasita de toti barbati cu capul pe umeri.
Nu ti-a cerut nimeni explicatii, nu te ataca ca nu prea ma intereseaza... mica sau mare curva tot curva ramane.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. De mai multe ori. Nu regret nici o întâmplare.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| LPCTSTR a răspuns:

Saracul sadrian46, probabil de asta a inceput studiul "biocampului" si altor chestiuni amuzant de cretine.
In orice caz, omul probabil isi înșela nevasta inainte de asta, nu degeaba a marturisit ca-i curgeau balele dupa ploada sefului [poveste amuzant de lunga rolling on the floor ]
Daca poti sa-i trimiti o felicitare omului sa-mi citeasca si mie raspunsul/parerea... Mititelul elefant mi-a dat ignor doar pentru ca nu-i urmez dogmele... penibil de tristuț rolling on the floor
Dar va rog eu sa-i dea cineva un mesaj sa se uite, si el sa nu uite ce gafă drăguță a făcut și ce om și-a tras pe conștiință happy.

| Endoryus a răspuns:

Nu. Am principii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si iubitele/sotiile stiu ca au fost inselate? Cum au rectionat? Eu as plange la picioarele ei daca s-ar intampla vreo tampenie precum inselatul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, nu ma apar dar motivul este lipsa de afectiune si a zis ca a facut... cu alta femeie si pe mine nu mai ma suporta nu stiu daca este adevart sau a zis la nervi. Iar eu am gresit din cauza impulsului si am gresit cu cine nu trebuia ca acum ma santajeaza si sunt terorizată, am si 2 copiii. Am povestit la poliție avem un plan in caz ca ai incearca iar sa ma santajeaza, dar am multe temeri daca afla risc o mare bataie, izgonirea de familie si fara copiii. Ma gandesc până si la poliție daca insa zică părinților mei ciaci ii cunoaște. Am o mare problemă iar ochiul stâng se zbate de 2 saptamani.

| Willis a răspuns:

Din păcate da. Doar odată. Dar ea a vrut doar sex oral, cu finalizare în gură, fără penetrare în păsărică. Și o joacă între țâțe. Apoi mi-a părut rău, în primul rând pentru că nu era ca aspect nici măcar ca soția mea.

| RichardParker a răspuns:

Nu si nu as face-o niciodata. Consider ca este o fapta condamnabila din punct de vedere moral. Inainte de a insela pe omul care te iubeste si pe care il iubesti, te inseli pe tine insuti.