| Cristiiy a întrebat:

V-ați lăsa prietena/iubita sa va penetreze anal dacă ea insista și ii place?

Răspuns Câştigător
| NikolaiSexologulTau a răspuns:

Dragul meu Cristi, la varsta mea am intalnit multe diferite femei. Cele mai multe dintre ele nu au avut aceasta placerewinking. Din fericire, ultima mea sotie a avut-o. Din punctul meu de vedere, o femeie care are aceasta dorinta de a penetra anal este o femeie ce trebuie pastrata.Cei inchisi la minte se vor opune, insa este o frumusete a vietii si nu este un semn al homosexualitatii! Asadar, lasa-ti iubita sa te penetreze si raporteaza inapoi daca ti-a placut.winking

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"in 30 Aprilie | Cristiiy a întrebat:
V-ați lăsa prietena/iubita sa va penetreze anal dacă ea insista și ii place?"

Cu ce sa te penetreze?
Se poate doar daca "prietena" aia este tot barbat, sau poate este hermafrodit, ca doar aia ar avea penis cu care sa te penetreze.

Dar asta nu ne afecteaza pe noi, care suntem "normali", din punct de vedere sexual, fiindca orientarea sexuala este o problema strict personala, ca si alegerea persoanei cu care preferi sa faci sex.

| mihai69 a răspuns:

Da.

| dullcat a răspuns:

Cand va accepta si el acelasi lucru, da.