| anonim_4396 a întrebat:

Va plac fetele mai plinute sau mai slabe? Ps vi se pare ca sunt prea slaba? O prietena mi-a zis ca sunt aproape anorexica! Va dau poza asa va spuneti parerea!
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%2 0Documents/My%20Pictures/mada.jpg

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor) Ne pui 'link' folderul tău? laughing) Hai că eşti penală rău! Oricum, referitor la întrebare, depinde de fiecare. Cel mai bine e să fie potrivit/potrivită nici prea slab dar nici prea gras.

| Cristina45 a răspuns:

Nu conteaza ce fel de fete le plac altor baieti, conteaza un singur baiat sa te place si acela sa fie iubitul tau, si eu cred ca sunt slaba si asa ma vad dar daca iubitului meu ii place de mine asa cum sunt, si am mai fost si cu alti baieti si mau placut... vreau sa spun ca sunt baieti care ma plac pentru ce sunt eu nu neaparat pentru fizic ca nu sunt vreo bomba sexy big grin, deci nu te mai gandi la asta, traiesteti viata asa cum e cu bune si cu rele si bucurate de corpul tau big grin, eu una ca sa imi dau incredere mine, doar atat ma uit in oglinda si zic ca sunt cea mai frumoasa, zambesc larg si ies cu prieteni la o cafea big grin si imi merge ziua mai bine, sper ca te-am ajutat si iti urez nafta si scapa de complexe :*

| RAY a răspuns:

Sa fie cam ca mine, normala

| Azµre a răspuns:

Hai să îți zic un secret. majoritatea celor plinuți/grași, aleg o tipă slabă/slabă moartă, cei care sunt slabi aleg tipele mai plinuțe/grase. Dar acum nu e un răspuns universal valabil ci ține de caracterul și dorința fiecăruia...

| lpavel a răspuns:

Si unde-i link-ul? big grin

| ktlina a răspuns (pentru lpavel):

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/My%20Pictures/mada.jpg

| Felys a răspuns:

Nu putem sa ne dam cu parerea ca nu apare nimic

| sayWhaaat a răspuns:

Daca nu uploadezi linkul ala nicaieri, o sa-l vedem o laie.
Referitor la intrebare, Pe o scara de la 1 la 10, 1 insemnand foarte slaba, si 10 foarte grasa, imi plac cele de la 3 la 6.

| Dragonfly6 a răspuns:

Serios...cum ai vrea tu sa gasim poza asta in folderele noasre?

| ErikaEri a răspuns (pentru Dragonfly6):

laughing))))))))))))))))))))))) buna asta

| g4mma a răspuns:

Ia da-ne TeamViewer ca ne-am cam prins unde e poza aia thinking

| Constantin112 a răspuns:

Uploadeaza imaginea si apoi pune linkul ( nu pune link din pc laughing) ca nu putem vedea asa poza, pune link de pe site-ul de unde uploadezi poza )