| Masinadescris a întrebat:

Va plac fetele pufoase,baietilor? Daca ati alege sa aveti o iubita plinuta,adica pufoasa,de ce ati alege-o? Ce va place cel mai mult la o pufoasa? Va rog, explicati detaliat. Multumesc.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma mie nu-mi plac ursuoaicele dar cum sunt singur si nu-i materialista da o aleg pe aia pufoasa

| Cristiann25 a răspuns:

Graso! Nu, nu imi plac.Ce sa fac cu una grasa, plinuta? Ma face de ras.

| Masinadescris explică (pentru Cristiann25):

Sunt baiat, nu fata!

| Cristiann25 a răspuns (pentru Masinadescris):

Bine nu conteaza da tot nu-mi plac grasele.Sa slabeasca naiba ca nu le ia nimeni.Aaa ba da le iau eu ca mai e putin si vine Craciunul!

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Masinadescris):

Sa imi placa o fata care cand se aseaza pe scaun inpusca nasturi pentru a lasa loc folstului KFC sa patrunda prin camasa transformata in vesta?
Nu mai zic de colaci. HAISA!
Toate butoaiele pe care le cunosc sunt niste fitoase si niste materialiste de nu le poti suporta.

| Chαяtreux a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Ai mai mult de iubit la ele. De asta ce zici? rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu și-ar dori niciun băiat un butoi uniform de grăsime, dar nici un schelet.
Nu dă bine ochiului deloc. Plus că nici nu prea are flexibilitate aia grasă, trebuie să îi dai imensa burtă la o parte ca să ajungi la feminitatea ei.

| Morphines a răspuns:

Deci și tu ești o astfel de fată! Nu toate fetele grase sunt urâte, vezi modelul Adele, o femeie de succes și drăguță, dar majoritatea sunt câh!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Sa inteleg ca esti "pufoasa".

| Masinadescris explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Sunt baiat.

| Marrythenight a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

E pufos ma laughing a zis ca e baiat

| sayWhaaat a răspuns:

Nu imi plac deloc chiar. Nu plinuta, chiar si cateva kilograme in plus daca are, instinctiv intorc capul si o evit cu privirea.

| suntZeu a răspuns:

Nu imi plac fetele pufoase, dar nici sa ma tai in coastele lor, cu talie si forme suna bine.M-ar incita mai tare.Sa sti ca chiar nu e tot una cand faci sex si te uiti la burta ei sau la o talie frumoasa

| Chawki a răspuns:

Ba sa stii ca exista si astfel de baieti, care prefera iubite pufoase.
dar mie nu big grin