| Sara2 a întrebat:

Va place mancare foarte picanta? eu ma certam cu toata lumea cand gatesc snitele chestii de astea ca puneam foarte multa boia iute si piper, acum nu mai pun decat pe ale mele, pana si crispy strips de la kfc care toata lumea spune ca sunt "picante" mie nu mi se par picante

Răspuns Câştigător
| bustamante a răspuns:

Lol,vino in Italia la mine sa mergem sa cautm campiile de ardei usturati iti ia gura foc, wu unul am fost 1 data la roma si am gasit un saten cu, culturi de adrei am gustat din cel mai picant ca imi daduse prietenul meu in spirit de gluma c nu ustura cica am baut 6 litri de apa in ziua aceea!
Am toleranta foarte mica la picnt oricum face bine la sanatate dar nici in exces nu este bun! incearca rucola piper cu mozzarela si otet balsamic cu ulei de masline sa faci o salata ai sa ma cauti.
{detalii grigu05 mess}