| georgianacas a întrebat:

Va rof frumos faceti-mi si mie id! daca puteti cnvA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am facut. trebuie doar sa schimbi parola!

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Unde? Pe yahoo sau pe TPU? Zi-mi ca-ti fac eu, dar spune-mi unde vrei.

assiris
| assiris a răspuns:

ID de dragoste sau ID de sex? De care vrei?

auran
| auran a răspuns:

Ar fi nevoie de cateva data personale pentru a-ti face un ID de mess sau chiar si aici

| Sara2 a răspuns:

Andaluzianandradalina

| andreutz a răspuns:

Ti-am facut happy iti dau id-ul si parola aici pe public? big grin

| Elena0210 a răspuns:

Iti fac eu da lasa-mi un mesaj cu idiul carel ilo vrei si cu parola

| mariazet45 a răspuns:

Vrei un id de mesinger?

| mariazet45 a răspuns:

Dai clik pe ''get a newYahoo? ID''iar apoi dai clik pe create ID si urmezi pasii de acolo

| hugin a răspuns:

Ai reusit! unde vrei Id?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai datele personale trebuie sa dai si adresa de e-mail, ai grija pentru ca sunt persoane rauvoitoare care se pot folosi de identitatea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carate

carate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roby_roby45

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca puteti va rog faceti-mi voi si imi spuneti pe saidu ista plizzzzzzz

| georgianacas explică:

DATIM UN ID OARECARE CU TOT CU PAROLA