| Кристина21 a întrebat:

E CNVA reprezentant la yves rocher? Imi puteti spune sunt produse bune este o firma seriosa?

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Da sunt bune. Si oricum reprezentantii vor spune mereu ca firma care o promoveaza detinde produse foarte bune si nu e chiar asa. Sunt bune produsele yves rocher, dar conteaza si cum iti merge tie cu ele.

1 răspuns:
| andreutza05_1656 a răspuns:

Eu am cumparat niste produse de la ei sunt f bune, parerea mea, dar nu cred ca poti deveni reprezentant, eu le luam din unirea