| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu niste mesaje de noapte buna sau de dragoste! va roog mult nu mai am idee ce sa-i skriu iubitului meu, stiu ca asta trebuie sa vina din inima dar dati-mi ceva exemple mai noi, Va rooog mult ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| ghiolbitza a răspuns:

Da ce, fara mesajele tale nu poate sa doarma? serios, fratilor, what the *** is going on with you?!?

| jupiterestru a răspuns:

Noapte buna! pa! Tu la ce ai cap? daca nu era netu, jumatate din oameni erau inculti, cred!