| Robberrtaa a întrebat:

Va rog ajutati-ma...eu cu prietenul meu am ajuns sa ne certam in fiecare zi din orice prostie fara importanta.nu mai vrem nici unul asta dar suntem gelosi si ne simtim prost din lucruri marunte.amandoi suntem ambitiosi si cand incepem sa ne certam nu ne lasam pana nu ducem totul la extrem apoi regretammm. nu stiu ce sa mai fac sa terminam odata cu toate astea.sa fie totul bine, ca la inceput.chiar nu stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| Jko4r a răspuns:

Pai incercati sa comunicati mai mult. Iar daca nu merge nici asa... nu cred ca va potriviti.

| faranumemomentan a răspuns:

Incercati terapia prin sex... uneste spiritele si relaxeaza corpul