| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Pana acum nu am facut sex cu prietenul meu, doar ma penetra cu degetul.Ieri am vrut sa o facem dar mi-a fost mi-e frica. Pot sa raman gravida daca nu am facut-o dar m-a atins cu lichid preejeculator? Sunt foarte speriata...

13 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Sunt sanse dar mici.ia-ti Postinor 2 de la farmacie numita si pastila de a doua zi, ca sa stai linistita ca nu se v-a intampla nimic, oricum eu spun ca sansele sunt minime

| papusika97 a răspuns:

Poti fiindca si likidul ala ii ceva ce contine spermatozoizi dar sa fi si mai sigura fa-ti un test de sarina si vezi ce rezulta si daca lucrurile se agraveaza spune-i mamei tale si consulta un medic ginecolog sper ca te-am ajutat baftabig grin nu vreau sa te speri dar e spre binele tau sa faci testul de sarcina si pentru linistea ta

| Roza21 a răspuns:

POTI. du-te repede la ginecolog sa vezi daca s-a intamplat ceva.

| DieselX a răspuns:

Pai daca nu si-a introdus penisul in vaginul tau si nu au intrat spermatozoizi in vagin stai linistita pentru ca nu o sa patesti nimic sper ca te-am ajutat

| gogonica a răspuns:

Nu ramai insarcinata de la atat! Pentru a ramane insarcinata trebuie sa aiba loc o penetrare happy si cum voi nu a-ti facut-o nu e nici un stress happy!

| Alexandra_3724 a răspuns (pentru gogonica):

Imi este foarte frica...

| gogonica a răspuns (pentru Alexandra_3724):

Nu este nimic sincer si eu am facut asa cu prietenul meu ( fostul) si am facut si sex neprotejat si nu am patit nimic happy depinde acum si cati ani ai eu am 18 si mi-am inceput viata sexuala la 14 ani jumatehappy si inca nu am patit nimictongue(multumesc lu` D-zeuhappy deci stai linistita:*

| papusika97 a răspuns (pentru Alexandra_3724):

Fa-ti un test de sarcina scapi de griji este singura solutie si cea mai sigura

| xALeXdXx a răspuns (pentru papusika97):

Daca isi ia vreo chinezarie degeaba laughing))) ca mai mult o sperie, ca mai sti ce teste de sarcina mai fabrica astia acum laughing)

| papusika97 a răspuns (pentru xALeXdXx):

Eu i-am dat un sfat nu vad care ar fi problema cu a zis si Katy sansele sunt mici dar mai bine sa le previna asa ca ea face cum crede

| Alexandra_3724 a răspuns (pentru gogonica):

Dar el nu m-a penetrat, doar cu degetul dar sunt inca virgina, nu m-a dezvirginat.Insa si-a apropiat penisul de vaginul meu si imi este frica sa nu fii avut lichid dala sad

| gogonica a răspuns (pentru Alexandra_3724):

Scumpa mea atunci nu e nimichappy keep calm:*:*:*

| adelina290 a răspuns:

Da poti