| andreiabostaan122 a întrebat:

Va rog ajutooor! Mi-a intarziat ciclul cu 2-3 zile deja. Nu stiu ce sa fac. Luna trecuta mi-am masturbat prietenul si dupa 30 min mi-am bagat degetul in vagin. (Nu cred ca a fost ejaculare poate doar lichid preejaculator care a fost uscat, cred) Am avut toata luna asta greata, dureri de ovare, scurgeri vaginale in fiecare zi, dureri de spate. Ajutor! Sunt insarcinata?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar hai sa fie 31, 3 minute, sa fim mai precisi...

Nu ar trebui sa fi existat sanse sa ramai insarcinata, din atat. Ar trebui sa fie doar o intarziere. Semnele de sarcina nu apar asa repede. Poate ai aceste semne special pentru perioada de dinainte de menstruatie.

| Catalin77945 a răspuns:

E ok sa-ti intarzie nu-i cv anormal

| Willis a răspuns:

Nu ai nimic, nu te agita. Nu se rămâne gravidă din atât. Fetele au schimbări în interior mai dese și mai diferite, în funcție de organismul fiecăreia.
Să fii sigură că nu rămâi, vă puteți juca în poziția 69. E foarte plăcut pentru amândoi.

| Tokyo44 a răspuns:

Nu ești însărcinată!