| Meowly1 a întrebat:

Pe 18 septembrie am avut un contact mai intim cu prietenul meu (l-am masturbat) si dupa 30 minute mi-am bagat degetul in vagin cu lichid preejaculator (nu stiu daca era uscat)era a 3 zi de ciclu iar eu ciclul il am de 22-23 zile de obicei. Acum a intarziat ciclul cu 5 zile! Nu inteleg de ce! Sunt insarcinata? Ma dor sanii si parca mi se maresc, am dureri mari de spate si burta dar nu sunt ca la menstruatie. Am si scurgeri vaginale in fiecare zi, aproape in fiecare ora sunt uda... si imi e greata 24/24 deja de 20 zile, cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-adevar, in mod cert, esti mult prea stresata, speriata sau mai bine zis ingrozita de ideea ca ai putea fi insarcinata. Din fericire pentru tine, NU exista aceasta posibilitate. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul IMPOSIBIL ca sarcina sa se poata forma in cazul prezentat. Si totodata nu mai este nimic de explicat sau comentat... in plus. Multa sanatate!

| Meowly1 explică (pentru corbulalbrosu):

Hey, deci azi dimineata am facut un test. Si dupa 5 minute o linie abia se vedea si parca a mai aparut o linie foaarte deschisa (poate mi se parea) care dupa a disparut complet. Poate sunt prea speriata si am doar iluzii...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Meowly1):

Intr-adevar, in mod cert, esti mult prea stresata, speriata sau mai bine zis ingrozita de ideea ca ai putea fi insarcinata. Din fericire pentru tine, NU exista aceasta posibilitate. Multa sanatate!

| Casandranebuna a răspuns:

Spune mi cati ani ai, te rog