| anonim_4396 a întrebat:

Va rog citi. Buna, Va rog sa ma ajutati si pe mine am 14 ani sunt virgina, si nu inteleg ce as putea avea, mi-a aparut o buba (umflatura), nu e rosie nu are varf, si e tare si doare cand apas.As dori sa stiu macar niste sfaturi, sau macar ce credeti voi ca am. Va multumesc mult din toata inima.Si intr-un fel mi-e rusine sa ma duc la ginecolog, dar cred ca am s-o fac dupa ce ascult sfturile dumneavoastra va multumesc.

Răspuns Câştigător
| dulciana a răspuns:

Pai, sincer nu stiu, vezi asteapta vreo 2 zile dar nu folosi nimic pentru a nu face complicatii...si dupa asta du-te la medik sa nu fie ceva grav...parerea mea(sa-mi scrii sms cu ce ai facut. ok)

13 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

E posibil sa fie un cos. Mi s-a intamplat si mie, dar dupa 1 saptamana a trecut.Pentru linistea ta poti merge la un doctor.Bafta!

| candycarrie a răspuns:

E un fir crescut sub pielebig grin aproape sigurbig hug si eu patesc

| candycarrie a răspuns:

Sa ne dai de stire daca ti'a trecut!

| candycarrie a răspuns:

Ti'a trecut?:-s vroiam sa dau mesaj dar nu pot, deci te intreb aici!

| Florry19 a răspuns:

E posibil să fie un fir de păr crescut în piele... poate un neg.
Îţi dai seama că nu putem spune cu exactitate ce este! Vorbeşte cu mama ta... poate este o problemă mai gravă, Doamne fereşte!

| macktk a răspuns:

Pai unde a aparut mai exact? Si cum s-a manifestat pana sa apara zona respectiva?

| secret_2443 a răspuns:

Buna.mai bine mergi la un doctor pana nu se agraveaza

| ma cheama cum ma cheama a răspuns:

Du-te la doctorcrying!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poze!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kill yourself; o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca trebuie sa ai incredere in c iti spun unii p net, dar tu nu ai mama? cine crezi c t va sfatuii mai bine decat ea? sa-u poate o alta ruda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maria sfatul meu e sa te duci la ginecoloc.

| bigphenis30cm a răspuns:

Te consult eu in particular cu cea mai mare placere.