| madam a întrebat:

Va rog sa ma ajutati macar cu un mic sfat, de 2 luni sunt in alta tara cu familia mea,am decis sa ne aranjam aici, mi-am lasat prietenul in tara cu scopul ca el sa vina sa isi faca studiile aici la anul.Problema e ca nu mai pot fara prietenul meu simt ca imi ies din minti aici fara el, nu pot sa plec momentan in tara.Suntem de 11 luni impreuna! sunt foarte trista mereu vreau la el(((((

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Nu poti face nimic decat sa vorbiti prin intermediu relatiilor de socializare si sa va vedeti cu ajutorul web-ului happy pana cand el v-a venii acolo cu studiile happy
Trist sad dar asta este adevarul, nu ai ce face altceva...Ori pleci inapoi in tara sa stai cu el, ori rabzi si astepti sa vina el happy

Bafta kiss

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Timpul te va vindeca, nu te va apuca primavera tot trista.