| Anablondyi a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Netul meu e conectat perfect pe laptop.wireless.in fine. si acum am o problema:\ daca doresc sa deschid un browser mi se deschide pagina alba! si nu merge nici messu, iar daca dau la troubleshoot imi spune ca poate fi vb de o problema cu HTTPstraight face cum sa rezolv asta sa nu se mai deschida fereastra alba? si sa pot pune linkul? orice link pun, se vede doar alb! scuze categoria dar am mare nevoie de ajutor:*dau funda clarr

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca sa stergi cookies-urile din browser mai intai apoi da un restart la browser.