| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Pur si simpulu nu stiu ce sa fac. Eu iubesc(putin spus iubesc) un baiat din clasa mea. El este genul de baiat popular care anul trecut avea frizura lui justin bieber, gen macho men. Dar de anul asta, de cand s-a tuns arata mult mai bine (multe fete au renuntat la el ) dar mie a inceput sa imi placa de el de acus 3 luni. Eu nu sunt asa de populara precum el. Pe el il cunoaste toata scoala. Pana si fetele de a 12-a il plac. El, in ore se uita la mine, cu ochii lui albastri, ma mai suna pentru teme(desi ar putea sa-si sune prietenii lui) insa am aflat ca nu doar pe mine ma suna pentru teme sad am intrebat o colega daca _ _ _ _ _ _ o suna pentru teme cateodata si ea a spus ca da.De Halloween am facut o sceneta cu familia Addams, eu am fost Morticia iar el, sotul meu Gomez, colegii din clasa alaturata tot spuneau ca ne potrivim si ca ne-a sta bine impreuna. Nu stu ce sa fac. Il plac foarte mult! cum sa aflu daca ma place? cum ma apropii de el mai mult. As avea nevoie de raspunsul baetilor, ce le place la o fata si cum se comporta cand o plac, dar as avea nevoie si de sfaturile fetelor. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Inteleg total cum te simti... daca nu stie ceva la tabla,la ascultare sau la teste spune-i raspunsurile corecte,cand poti incearca sa stai cat mai aproape de el,sa te muti in spatele,fata lui,baga-te in seama cu el,intreaba-l cate ceva,zambestei,ascultal si intelege-l, incearca sa pleci de la scoala odata cu el, succes!

4 răspunsuri:
| barbattttt a răspuns:

Pai s-ar putea sa te placa,. spui ca iti cere temele atunci cand vine la tine pentru acest subiect dai de inteles ca il placi cu o perdea mai subtire.
Succes!

| qsmynutzumyk a răspuns:

Ii faci complimente te bagi mai mult decat trebuie q el in seama j daca este baiat destept i sa isi dea seama k il placi´.nu stiu parerea mea asa am patit si eu.da la mine a mers ok in legatura q ce te-am spus.iti urez succes pup