| Fastmanx21 a întrebat:

Am maine balul bobocilor si trebuie sa pregatesc o scurta sceneta din familia addams impreuna cu partenera. Eu sunt Gomez iar ea e Morticia si am nevoie de un dialog amuzant... nu trebuie sa fie neaparat original din film, chiar daca e compus de voi se accepta. Dau Funda la cel mai bun raspuns!~

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe youtube si cauta,, familia addams in romana,,.Te uiti la episoade si din ce imi aduc eu aminte ei la final aveau un dialog amuzant...cand gasesti ceva potrivit scrii pe o foaia si gata.winking BAFTA!