| vssmm a întrebat:

Va rog seriozitate... Ea este de la oras iar eu de la tara. Este mai mica cu un an. Imi place foarte mult, e foarte frumoasa. Tot timpul cind ma intilnesk o salut si ea imi zimbeste iar apoi nu uitam unul dupa altu si ea imi face ochi dulci. Credeti ca este vreo problema daca ea este de la oras iar eu de la tara, exceptind faptul ca ne putem vedea cind vrem? Si cum sa ii spun ca o plac, caci pe net i-am spus o data?

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Nu este nici o problema faptul ca tu esti de la tara. Singura problema este ca tu sa te ridici la standardul de flacau pe care si l-a impus ea.
Cum sa o cuceresti? Spune-i ca este frumoasa, desteapta, draguta, reprezinta pentru tine fata visurilor tale, fii romantic, cumpara-i o floare,..., arata-i ca esti destept, dragut, dragalas, tandru, educat, civilizat, menierat, ...Cu siguranta vei reusi!
Bafta prietene!

| Pacala a răspuns:

Nu vad nici o problema ca esti de la tara. Baietii de la tara sunt uneori mai destepti si mai educati decat cei de la oras. Plus, au mai putine fite. Foloseste sfaturile lui ATHOS, sunt foarte bune. Bafta si sa ai grija de eahappy

| sweety_9492 a răspuns:

Da ce conteaza asta?'! si eu sunt de la tara dareu am incredetre in mine cand mi-a placut cineva indiferent de unde era ma faceam inteleasa.trebuie sa stii sa ai incredere in tine ...la urma urmei nu scrie in frunte de unde esti si cate o data sunt mai tantalai cei de la oras decat cei de la tara. ok idea e ca nu conteaza cine cu cine se combina atata timp cat ai incredere in fortele tale. D-zeu iti da cati poti duce daca crezi ca e prea mult retragete si gata. dar cred ca asta nu are nici o legatura. daca nu te'ar vrea nu cred ca e asta motivul pentru ca esti de la tara ci altul.merita sa incerci