| Alinflorentin222 a întrebat:

Va salut. Am o intrebare, nu am facut sex si nici masturbare de 4 luni, am avut o perioada mai aglomerata cu munca. Dar acum 2 zile m-am masturbat si am o durere continua in zona ''de unde incepe penisul'' adica zona aceea incepand de la fund spre testicule, nu penisul vizibil. Nu ma doare la ejaculare sau ceva de genul, ma doare doar in erectie, dar durerea s-a mai calmat, e vreo problema oare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nimic

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este ceva problemă.

| AndreiIonutCristian a răspuns:

Trebuie sa fi amputat de la brau in jos? Noroc frate a sa a patit si mamaie rest in peperoni

| melatonin a răspuns:

E de la prostata