| Corsicanuuuu a întrebat:

Va salut, prieteni.Vin la voi cu o problema jenanta, cel putin pentru mine.Am 29 de ani si eu si prietena mea am hotarat sa intretinem relatii sexuale.Mentionez ca eu sunt virgin, e primul act sexual pentru mine.Aseara am chemat-o la mine in marchiza sa stam si noi singuri si dupa putin timp am inceput sa ne dezbracam.Totul a fost in regula pana mi-am dat pantalonii jos.Atunci prietena mea a inceput sa rada ca am penisul mic.Ne-am si certat pe tema asta asa ca a plecat si n-am mai facut nimic.Azi am luat ruleta din garaj sa ma masor si sunt undeva la 9 spre 10 centimetri in stare erecta.Nu prea ma pricep, e chiar atat de mica marimea? Ce as putea sa fac sa creasca penisul? Pot sa plantez telina in solar langa rosii ca am citit ca ajuta.Sau e doar un mit? Voi ce ziceti, sa imi caut alta iubita sau sa incerc tratamente? Chiar nu inteleg, e vina mea in povestea asta?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caută pe altcineva aia e si proastă si batuta in cap, poate nu te a placut si-a gasit repede cum sa scape de tine, ai scula micălaughing Este ea proastă de bubuie, si ea are tot 29 de ani? Este virgină si ea?

| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului fiecarui barbat este stabilita genetic si din acest motiv lungimea sa practic este imposibil de a fi modificata prin tratamente, medicamente sau tot felul de exercitii mai mult sau mai putin... savante.
Adancimea medie a vaginului in starea sa normala este de 8-10 cm dar se mareste la circa 12-13 cm cand este foarte excitata si din acest motiv femeile considera ca penisul ''acceptabil'' este cel care are lungimea de circa 14-16 cm. Din nefericire pentru tine, cel mai probabil va fi destul de greu sa gasesti o fata care sa nu fie deloc deranjata de marimea ''sculei'' tale. Asta in cazul in care nu vei reusi performanta sa le satisfaci sexual cu ajutorul degetelor, a buzelor si a limbii polosite cat mai... profesionist. Multa sanatate.

| Goete a răspuns (pentru corbulalbrosu):

D bine tin minte era un Corbulalbrosu care spubea ca grosimea.e.mai importanta.
Dar lasa omul sa traiasca linistit, daca va gasi o tipa care sa il iubeasca, nu va fi pentru marimea sculei ca nu-l va iubi...
Daca chiar n-o satisface, mai are limba, degete si prieteni. Pot acea chiar si o relatie liberala

| doctorandus a răspuns:

Amice, 10 cm nu e exagerat de mic, avand in vedere ca media la romani este de circa 12.5 cm.

| Sofer a răspuns:

Cu penis pump îl mărești