| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Va-ti inceput viata sexuala? daca da la cati ani? daca nu la cati ani aveti de gand?

13 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

| eurynomus a răspuns:

15 ani si am experimentet chestii noi in dragoste la 17 big grin

| eurynomus a răspuns:

Si acu cat ai?

| eurynomus a răspuns:

Oho, e bine, nu ai prea multa experinta dar ai timp, vrei sa dsicutam despre subiect pe mess? tongue

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| valy311 a răspuns:

Da tu la cat te-ai inceputo

| Kasia a răspuns:

Nu.Pe la 18 e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inceput-o, inca.
Nu vreau sa imi incep viata sexuala la o varsta anume... vreau doar sa gasesc persoana potrivita cu care sa fac acest pasbig grin

| Urpaniel a răspuns:

Sex, la 14, prima experienţă, sex oral de la o tipa de 14 ani când aveam 13.

| Ella3133 a răspuns:

Nu inca, cand o sa ma simt pregatita o sa mi`o incep.nu ma grabesc laughing

| RammsteinHH a răspuns:

Mi-am inceput-o, la 15 ani.

| creatzulik a răspuns:

Inca nu si ma gandesc ca dupa ce voi implini 20 de ani sa incep, doar ma gandesc.

| Eduard_Dorin_Edy_1993 a răspuns:

Da la 14 ani dar acum nu imi este destul de bine, daca incepi de la o varsta asa frageda devi obsedat de sex