| D33d33wttzzaaaaaaa a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati inceput viata sexuala? Sau la ce varsta aveti de gand sa o incepeti? P. S.: Eu mis inca virgina. Si nici n-am de gand prea curand.

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

De fapt, vroiai sa te lauzi ca esti virgina, nu? Fugi la desene si lasa-ne. Revin-o cand iti pui cerneala pe buletin. Sau de fapt, accept si-o amanare. Revin-o cand o sa ai drept de vot, sa am si eu alte drepturi cu tine dupa aia.

| EUSIATIT a răspuns:

Esti ok .lasa ai timp si de acest lucru. mai intii sa te pregatesti pentru ca se intimpla o data in viata acest moment si e pacat sa l faci asa doar ca... e la moda...

| rozalia25 a răspuns:

Pana pe la 18-19 ani corpul nu e inca pregatit total pentru viata sexuala. Pe de alta parte eu zic ca cel mai bine e sa-l astepti pe cel ales, pe care il iubesti si te iubeste (si esti sigura ca te iubeste, nu doar zice)... e mai bine sa-l astepti pe cel cu care vrei sa ramai pentru totdeauna, iar el e suficient de matur ca sa vrea la fel. Asa vei fi sigura ca nu vor exista regrete!

| Liada a răspuns:

Am 18 si cred ca curind o fac...am incredere totala in iubitul meu...

| danbnz a răspuns:

Virgina... ce virsta ai? Asta nu ai zis, si nici nu conteaza... fa ce-ti spune inima...

| Rose_2860 a răspuns:

La 18 ani mi-am inceput'o eu!tongue

| laryssa93 a răspuns:

Eeeehhhh
eu la 16 tongue

si nu regret pentru ca sunt cu prietenul meu de 2 ani si 4 lunii si ma asteptat 2 anii :pe

| feroceboy4u a răspuns:

La 16 ani!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 18 anitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut hotarirea ta intii.Am inceput cind am gasit o femela receptiva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce am implinit 19 ani acum 5 luni. Nu a fost un cadou de ziua mea pe care mi l-a dat prietena ca nu s-a intamplat exact a doua zi ca nici nu aveam prietena, ci dupa doua zile am intalnit o fata, ne-am indragostit si dupa doua samptamani s-a intamplat minunea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc fetele asteapta pana la 18 ani... nu intzleg... virginitatea e parctic un prag psihologik... nu e chesti aia cu puritatea. aia e vrajeala atata timp cat o faci cu prietenu tau cu care esti de un timp anume. nu vad care e prb... sa imi spuneti daca nu am dreptate