| emokid28 a întrebat:

Vara trecuta am fost la bunici si mi-am facut niste prietenii noi. toti au inceput sa se dea la mine si a fost un baiat care m-a sarutat si m-am indragostit de el dar dupa ce am plecat toti mi-au spus ca ma inseala. eu nu i-am crezut dar dupa cateva zile mi-a spus ca trebuie sa ramanem prieteni ca relatia la distanta nu merge dupa ce mi-a spus lucruri pe care nu mi le-a mai spus nimeni si nu stiu ce sa ma fac. noaptea in loc sa dorm plang si imi doresc sa fug de acasa doar ca sa il vad.

3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Nu ai ce face? Daca el ti-a zis ca nu-i plac relatiile la distanta, atunci de ce te amagesti singura? Gasesti pe cineva de mai de aproape, nu plange dupa un baiat, ca nici nu stii care ti-e jumatatea cea adevarata!

| Bibbi1507 a răspuns:

Nu ai de ce sa plangi. Pana la urma daca stai sa te gandesti nici un baiat nu e sfant. Sau vreo fata. Toti suntem la fel. Ti se putea intampla si tie sa vii acasa si sa te indragostesti de altcineva, si chair sa ajungi sa fii cu acea persoana. Banuiesc ca daca s.ar fi intamplat asta, si tu ai fi procedat la fel. Tii la el prea mult? No problem. Daca te mai duci in vacante la bunici, o sa va vedeti si probabil ca o sai revina sentimentele pentru tine. Nu ai de ce sa iti faci griji. Funda? big grin

| DaRkMist69 a răspuns:

Auzi cati ani ai?happy