| Adinutsaaa a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa aveti o relatie stabila dar totusi sa va indragostiti de o alta persoana?
Cum ati procedat in aceasta situatie?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am patit asa ceva niciodata.

| iFeelYourLoVe a răspuns:

Pai prin asta treclaughing si nu stiu ce sa facthinking

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu, mie personal nu mi s-a intamplat. Dar cred ca daca as fi in locul tau, as afla mai multe despre "noua iubire" si daca chiar merita si iti parasesti iubitul cu care ai o relatie stabila pentru un tip care de -abia a aparut in viata ta. Daca esti sigura de sentimentele tale si daca nu il mai iubesti pe prietenul tau, atunci ar trebui sa porti o discutie cu acesta, si nu trebuie sa ii spui neaparat ca esti indragostita de altul, ci pur si simplu ii spui ca nu mai simti acel"ceva" pentru el si ca ai vrea sa luati o pauza...Eu cred ca asa as proceda.

| bebitza_3952 a răspuns:

Fii sincera cu tine si cu prietenu tau.cu ceilalti din jur.>big grin

| roxyana03 a răspuns:

Pai da si prietenei mele isa intalplat dar ciudat nu am stiut pana acum 2 saptamani. ea avea o relatie de 8 luni, si eu de 5luni, ea era indragostita de iubitul meu" in cazul de de fostul meu iubit ne-am desp acum 3 saptamanacrying" era indragostita de el cand eu stateam cu elcrying, ea nu mi-a zis...