| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare ciudat sa fiu atras de fete mai mici ca mine cu 4/5 ani?
Nu neaparat ca vreau ceva cu o fata de 10/11 ani dar mi se par dragute!

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Daca vrei parerea mea de fata, da e o problema, mai ales ca fetele de 10\11 ani sunt mici, naive si nu isi dau seama de ce se intampla in jurul lor.De ce nu iti faci o prietena pe varsta ta? Oricum, nu e nici o problema daca ti se par dragute, in sensul ca te fac sa razi si iti place sa petreci timpul cu ele, dar va fi problema daca vrei sa fi cu ele, si daca incepi sa filtrezi cu ea sau ceva de genu.

10 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu, nu mi se pare deloc ciudat. Mi s-ar parea ciudat daca ai fi fata si te-ai uita la baieti cu 4/5 ani mai mici.

| ZaKid a răspuns:

Dude,vei fii un mare pedofil.

| 5123fsda a răspuns (pentru ZaKid):

Aham! Intre parintii mei is 5 ani diferenta! Deci!?

| ZaKid a răspuns (pentru 5123fsda):

Omule! Trezeste-te!
Parintii tai s-au luat pe la o varsta mai inaintata (cand tatal tau avea 25 ani mama ta avea 20 sa zicem) dar sa te atraga o copila de 4/5 ani nu am mai auzit.
Recomand un control psihologic, ba chiar unul psihiatric daca e nevoie.
Good bye homie happy.

| 5123fsda a răspuns (pentru ZaKid):

De la 10 /11 tu ajungi la 4/5?
Nu imi plac plac ii ceva in gen cum zice Shadow

| eu4you a răspuns:

Iubirea nu are varsta! Bine,e putin ciudat sa iti place fetele care nici macar nu sunt adolescente, dar dupa ce vei mai creste, si tu, si ele, n-o sa ti se mai para asa de ciudat.

| Nordic a răspuns:

Prietena mea e mai mică decât mine cu 4 ani jumate. Eu am 19 ani. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa zicem ca tu ai avea o fata de 10 anisori si ai vedea un dement de 18-19 ani ca se holbeaza mereu dupa ea, cum ai proceda? mergi la un medic de specialitate ca nu e de bine

| Reyko95 a răspuns:

Bunici mei au 9 ani diferenta laughing
Deci nu e o problema
Si...o sa te maturizezi tu si o sa vezi ca nu o sa ti se mai para

Sper ca te-am ajutat

| xxs22 a răspuns:

Pedofiluleeeeeeeeeeeeeeee!