| SimonaAdina a întrebat:

Voi ce ati face daca ati vedea in telefonul prietenei voastre poze cu iubitul vostru? Si mai ales ea fiind fosta lui iubita. Ei s-au desp pentru ca ea nu la iubit si la inselat, a trecut mult timp de atunci. Dar mi s-a rupt sufletul cand am vazut poze cu ei doi imbratisandu-se. Si mai ales chiar ea s-a oferit sa mi le arate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa,Lora,odata ce s-au despartit de mult timp,cum zice Simona,nu-si mai au rost amintirile si regretele, fiindca cel putin el si-a refacut viata si e vorba de prietena ei cea mai buna.Ori ti le-a aratat sa te face geloasa, ori inca mai tine la el.

5 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

@Lora sunt de acord cu chilotii si periuta de dinti eventual... dar iubitul se poate imparti are si avantaje : daca ai treaba poti pleca happy

| SimonaAdina explică:

Pai sa stii ca sunt de acord cu tine Lora dar ei au fost impreuna inainte ce sa fiu eu cu el si pana sa ma aibe pe mine a ma avut inca vreo 3, si in plus chiar ea mi-a spus ca nu la iubit niciodata.Crezi ca as fi in stare sa ii fac asa ceva unei prieten?! Si in plus noi suntem prietene pentru ca el ne-a facut cunostinta, si ma ajutat de foarte multe ori de aceea o numesc prietena.

| SimonaAdina explică:

Si am uitat sa precizez ca ei au facut acele poze in aceas zi in care mi le-a aratat. Trebuia sa ne intalnim mai multi prieteni si ei doi au ajuns mai desvreme pentru ca eu am avut ceva probleme si am ajuns un pic mai tarziu.Si cel mai tare m-a durut a fost ca nu erau simple poze ci se tineau in brate

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Odata incheiata relatia, cu siguranta raman amintiri, dar se cheama ca esti nesimtit (a), daca se manifesta cum povestesti tu. Asa ca, din doua, una e sigur, ori sunt nesimtiti, ori inca se mai intampla lucruri sub nasul tau si tu habar nu ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa vorbiti serios si sa o intrebi ce e cu pozele alea, explicandu-i ca te deranjeaza.Intreaba-l si pe el daca stie ceva de ele si asigura-te ca nu mai e nimic intre ei.