| ZzOoZzOoleRo a întrebat:

Voi ce faceti la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima intalnire ne salutam, facem cunosstinta si tatonam terenul, intrebam ce hooby aveam,ce carti ne plac si mai multe chestii, nu permitem sa ne ia de mana, sa ne sarute, permitem o floare daca este alba, trebuie sa fi atenta cum este tipul imbracat, nu trebuie sa fie in trend dar sa aiba o imbracaminte ordonata, parul aranjat, sa mai ai grija la comportamentul sau si la felul de a vorbii, sa nu urle ca diliu si nici sa-i mearga gura ca morisca, nu e bine, intreba-l despre scoala si daca vezi ca ocoleste acest subiect ramane la aprecierea ta daca merita a doua intalnire, succes!

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ma duc nebarbierit, netuns, las fata sa plateasca nota, ma comport ciudat, studiez limita personalitatii. Hihihihihi.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Flav):

Si ii spui sa te conduca si acasa...Asta ai uitat.

| madyddd a răspuns:

Nici prea mult, nici prea putin.

In primul rand, indiferent daca esti fata sau baiat, ceea ce trebuie sa faci la o prima intalnire, este sa analizezi persoana respectiva: sa vezi daca iti place, daca nu-ti place, te atrage, nu te atrage, cum gandeste si multe alte chestii importante pentru tine.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Sincer, incerc sa aflu cat mai mult despre persoana cu care ma intalnesc.

| Benghazini a răspuns:

Pai un dialog logic, de exemplu:
Ce parere ai despre mine?
ea : "dragut" tu?
Draguta
ea: "mersiii"
Crezi ca am sanse la tine?

| MasterYoda a răspuns:

Sex

| Mihay95 a răspuns:

Daca tipa e buna incerc sa-i dau o limba daca sta inca una si inca si inca una......si inca una si tot asabig grin

| Azµre a răspuns:

O cina romantica laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-o punem...

| Zeref a răspuns:

Ma pregatesc de a 2 alaughing

| Maui a răspuns:

Ne despartim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maui):

laughing