| Anca1989 a întrebat:

Voi ce fantezi sexuale aveti? Vo zic si eu.

27 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Sunt mai multe..de ex mi-ar placea mult sex in grup, sau cu o fata.happy

| aryana1991 a răspuns:

Fantezii? fara numar

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna Ancuța, dar de ce vrei să știi? Cu ce te ajută?

| Anca1989 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sarut mana? Unde te crezi "maica"? Suntem in secolul 21 nu pa vremea lu Ceasca. Si da ma ajuta!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anca1989):

Sărut mînuța, si ce dacă sînte m in secolul 21? Bunele maniere nu trebuie să dispară niciodată, iar faptul de a spune si a pupa mîna unei fete/femei, este un gest super.Numai că voi nu stiți să apreciati.

| Anca1989 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cati ani ai? Si sarut mana se zice la babe.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anca1989):

Așa crezi tu. O zi frumoasă.

| Anca1989 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce handicapat mental mai zice sarut mana la fete de 23 de ani?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anca1989):

Auzi te rog frumos să nu mă jignesti, că eu ți am vorbit frumos, cine te crezi?

| Anca1989 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mata.

| Ella3133 a răspuns:

Sunt multe laughing)

| Vibrations a răspuns:

Nu înțeleg de ce unii vă faceți conturi cu nume de fată

| Anca1989 explică (pentru Vibrations):

Eu sunt fata.

| Vibrations a răspuns (pentru Anca1989):

Nu prea cred

| Anca1989 explică (pentru Vibrations):

Pai nu prea crezi bine.

| 21ndstillachild a răspuns:

Nu pot sa ti zic, mi e rusine

| Miky1 a răspuns:

Sa fac sex cu o femeie care stie ce vrea..restul mi le-am indeplinit

| Em40 a răspuns:

Pare ridicol dar totusi spun, as vrea sa fac dragoste cu Eminem detalii nu daubig grin

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Astai treaba fiecarei fete...tongue

| R41 a răspuns:

Eu + 10-20 DE FETE!

| PrezentLaDatorie a răspuns:

Pai e cam jenantlaughing... am facut`o in grup eu cu 1 si cu vreo 3 fete...si m-no a fost interesantlaughing

| ioodiana a răspuns:

Ia zi-o draga uh prima

| Anca1989 explică (pentru ioodiana):

Sa fac sex legata de un cablu si iubitu meu la fel si sa ne ciocnim sarutandune sau laceva.

| bogdan1995 a răspuns:

Cu maimute smug

| RusuG a răspuns:

Sa fac sex la Polul Nord, la minus 45 de grade, pe timpul unei furtuni cumplite iar eu sa fiu intr-un snowmobile, la 22 de grade, cu tot confortul si cu cea mai tare parasuta.

| xanonimulx a răspuns:

Auzi da-mi id tau de mess si vb mai multe acolo daca vr sa le afli

| Europeanu_Emu_1992 a răspuns:

Sa *** mama si fica happy