| sym0nyck a întrebat:

Voi ce le mai faceti cadou iubitilor vostrii de Valentine´s day? tinand cont ca pe iubitul meu il cheama si Valentin si ca suntem impreuna de doar 2 luni, ce m-ati sfatui sa-i fac cadou?( are 28 ani, asa ca fara ursuleti si maimutelehee hee ) >multumescbig grin

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu sti mai bine ce il pasioneazawinking Ghideaza-te dupa personalitate!

| Bacemi a răspuns:

Pentru inceput, ti-as sugera sa iei ceva practic. Incearca un parfum sau altceva ce crezi ca i-ar folosi. E prea devreme cred pentru cadouri siropoase. Depinde de stadiul relatiilor voastre. Daca va iubiti mult poti sa ii daruiesti ceva dragut. Un obiect personalizat care sa ii aminteasca mereu ca il iubesti.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cred ca ideea cu cana este genialabig grin sau uite pe aceea cana sa fie scris numele tau si pe cana ta numele lui!
Poti sa ii cumperi si un ceasbatting eyelashesdaca ii place sau cu aceea cana o bratara de argint!
Vezi tu. pa pa:*
Ce m-ai amuzat: fara ursuletii si maimutele laughing
28 de ani...la anii tot ca viitorul meu prietenbig grin

| cretzufinish a răspuns:

O rama foto, set masaj big grin, perna-inimioara rosie facuta de tine (vei sti ca, in fiecare seara, cand pune capul pe ea, se gandeste la tine si in felul acesta sunteti tot timpul aproape unul de celalalt, ca si cand ati dormi imbatisati...), orice. Daca e si personalizat e si mai bine.

| anna01 a răspuns:

Nu ursuleti penibili de plus cu banala urare "Te iubesc/I love you!". O cina aranjata, ceva cu gust.Totusi chiar trebuie sa-i iei ceva, tine chestia asta numita sarbatoarea indragostitilor? Poate sunteti prea la inceput sa incepti sa va luati cadouri scumpe sau poate el nici nu se gandeste sa-ti ia ceva...asa ca tatoneaza daca l-ar incanta ideea.

| andalu a răspuns:

Nu ne facem cadou de ziua indragostitilor happy Am convenit ca nu avem nevoie de o zi fixata de altii pentru a ne sarbatori iubirea sau pentru a ne face cadouri.pentru ca ne iubim constant la fel de mult, nu e o zi in care iubirea noastra sa creasca exponential si culmea! acea zi sa fie fixata de altii!
La tine e un caz mai special deci da, chiar e cazul de un cadou.acum ce sa ii iei.happy Depinde ce gen este,, ai putea sa ii faci cadou o carte buna sau un atlas stiintific sau un set stilou-pix, ai putea deasemnea sa ii cumperi un mouse optic smecher, sau un hdd extern(care niciodata nu strica), sau un stick, un tv Tuner, niste casti performante asta daca e impatimit de tehnologie. daca nu, ai putea sa ii iei un parfum sau un aparat de ras

| pendula a răspuns:

NIMIC! So`r scumpit tigarile tibby draga.

| RobYnRobYn a răspuns:

De obicei. o pernuta pe care scrie "Te iubesc", sau o canita dubla de ceai in care scrie "Esti Valentine-ul meu", puteti sa va beti amandoi ceaiul sau cafeluta dimineata sau cand doriti, betisoare parfumate, lumanari sub forma de inimioara pentru serile romantice, fii sigura ca ii vor place foarte mult, e vorba de fantezie erotica in spatele acestor mici cadouri si crede-ma ca unui barbat ii place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei tu! eu anul trecut i-am luat o perina mare in forma de inima pe care scria ''I love you", o felicitare muzicala apoi la scurt timp ia-m luat o lenjerie de pat rosie care i-a placut mult! si pe care doarme in fiecare seara! i-am luat si eu o cana in acum 2 ani pe care scria ceva amuzant(o gluma facuta pe seama lui batand apropoul ca vreau sa fac dragoste ca el... m-am gandit ca daca o va vede mama lui.pfff m-am scos!) poti sa faci niste poze cu tine(le editezi putin cu un program le scoti in oras cumperi un album rosu pui pozele in el, prietenului meu i-a placut asta! sau o rama in care sa pui o poza cu voi 2(sau un breloc cu numele tau si semnificatia numelui) niste lumanari parfumate si suporturile lor! sunt multe lucruri pe care le poti cumpara! si iesi si ieftin si il si incanti! bafta!

| JordanMichael a răspuns:

Cele mai bune idei le poti gasi aici ...http://telefon-performant.blogspot.ro/......s-day.html
Sigur ii va placea. Succes

| sorinaa a răspuns:

Depinde de cat de extravagant vrei sa fie. daca vrei ceva mai simplu poti sa ii iei doar ceva simbolic un ursuletz, o pernutza in forma de inimioara ...chestii din astea. daca vrei ceva mai scump poti sa iei un parfum bun sau nu sh. depinde si de pretentiile lui. dar chestia e ca gestul conteaza. si sa va iubitiwinking nu se pune prea mult accent pe cadouri