| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre visele erotice si de orgasmul in somn, uneori aparut fara sa visezi? Unii spun ca e vorba despre existenta unor entitati sau incubus? Sincer ma sperie acest gand!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In perioada adolescentei, de obicei inainte de inceperea vietii sexuale se produc astfel de manifestari ale organismului si mentalului care sunt absolut normale chiar benefice si necesate pentru eliberarea de stressul hormonal cotidian.

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

E na, ce entitate?
Pur si simplu organismul simte nevoie, de obicei acele nevoie le stapanesti cu constiinta, dar in vis e doar inconstientul si atunci dai drumul la tot ce te-ai abtinut, si asa incepi sa visezi orice, de la chesti banale, la chestii mai ciudate, sau chiar lucruri frumoase.
Mie imi plac, ce ar fi ineregula la un orgasm ( care face un foarte bine la organism)?

| Alexandra47 a răspuns:

Nu-i asculta pe ceilalti, sigur a venit Fecioara Maria si a facut sex cu tine pentru ca s-a saturat de ce are D-zeu de oferit sau pur si simplu te-a vizitat un succubus sau incubus si, vor mai venii... Ma rog, ai grija in cateva zile vei fi moarta. Poate te viziteaza si Dracula sau cine stie, poate Carmilla.

| andreeaxxl a răspuns (pentru Alexandra47):

Cat de retardata sa fii sa spui asa ceva? Eu am pus intrebarea serios si ma asteptam la raspunsuri pe masura, nu sa ma iei tu pe mine la misto!

| Alexandra47 a răspuns:

Nu-i asculta pe ceilalti. Sigur a venit un succubus sau un inccubus dar ai grija pentru ca dupa 13 zile te va omori printr-un act sexual. Daca ai noroc poate vine Dracula sau cine stie Carmilla.