| Criss' a întrebat:

Voi credeti ca la varsta de 18 ani (fata), un baiat mai crede ca o fata e virgina,?

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, unii cred altii nu, depinde si de felul fetei de a fi si cum arata, ca si eu am 16 ani si sunt dezvoltata si destul de vorbareata, majoritatea baietiilor cred ca nu mai sunt virgina dar chiar sunt, dar nu ma intereseaza ce cred altii atat timp cat eu stiu cum sunt, stiu care e adevarul, in plus prietenul meu ma crede, si asta conteaza, nu vad de ce nu ar crede ca o fata de 18 ani nu ar fi virgina.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca fata arata si bine, plus ca e vorbareata si deschisa iti garantez ca nu o mai considera virgina.mai ales daca ea tine ascuns asta! Crede-ma ca am patit-o si eu, si o gramada de prietene de-ale mele!

| Sara2 a răspuns:

Bineanteles ca o crede, eu am 22 ani si actualu l-am cunoscut acum 4 luni si el credea ca sunt virgina desi nu eram happy i-am comfirmat ca nu sunt si a zis ca ii vine greu a ma creada

| georgiana a răspuns:

Conteaza pentru tine daca ei te considera sau nu virgina? Din moment ce-ti stii hramul, nu importa parerea celorlati.

| dydy22 a răspuns:

Sincer eu nu mai cred in asa ceva acum depinde si de fata dar o fata virgina in ziua de azi este ca si cum ai vrea sa gasesti un barbat fidel

| NONAMEONe a răspuns:

Avem noi simturile noastre si ne dam singuri seama iti zic eu happy tongue

| danielgeo a răspuns:

O cred pana la proba contrarie, ce am de pierdut? sa ma tina in abstinenta 2-5 hai maxim 6 luni zicandu-mi si facand-o pe virgina dar apoi, hehe. vine proba contrarie si atunci daca aflii ca a mintit dupa atata (picior de caine) sa vezi circ.
Stau si ma gandesc, daca aflu ca ma mintiti sa ii dau papucii, sau sa profit ca nu mai este si sa o folosesc pana i se descarca bateriile?

| danielgeo a răspuns:

Mi-am adus aminte peste noapte, apropo de raspunsul lui dydy22
e un banc, incerc sa il fac cat mai scurt, banuiesc ca unii dintre voi il stiti.
Un tip cauta o nevasta dar vroia neparat sa fie virgina si se duce la facultate, nimic., la liceu nici atat, generala? mm. fara noroc. Se lasa batut si se duce la o gradinita si gaseste o fetita micuta, draguta si ii spune: o sa te cresc o sa am grija de tine pana te faci mare si o sa te iau de navasta, replica micutei fiind : si noi pana la nunta nimic nimic?
laughing so. fete virgine? sunt domne' sunt. suntem noi rai

| deea_9735 a răspuns:

Depinde daca vorbesti cu el mult si sunteti prieteni nu dar daca nu te cunoaste si de vede imbracata extravagant da...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un cazlaughingacum 10 anisori DA
dar acum.nu credlaughing
dar cu un examen la ginecolog ii poti demonstra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| ßiαηċα a răspuns:

Nu crede ca e virgina.

| kleo01 a răspuns:

Totul depinde de baiat...deci e posibil sa creada... dar in ziua de azi nu mai crede multa lume asa ceva!:d