| atenutsza98 a întrebat:

Voi cum treceti peste despartirea de prietenul sau prietena voastra ca eu nu pot?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin trecerea timpului.

| Maothecat a răspuns:

Incerci sa faci alte activitati care sa nu te faca sa te gandesti la acea despartire, sau chiar iti gasesti alt partener care sa te faca sa uiti de fostul happy

| mytzzy_8364 a răspuns:

Incerc sa uit de el si sa imi dau seama ca nu ma merita

sau inkerk sa iau totul de la kapat

| Lexiiii a răspuns:

Iti dai seama ca nu are cum sa iti treaca imediat.Depinde cat de mult il iubesti.Si numai timpul vindeca unele rani.Si orice iubire trece la un moment dat,asta o stiu din experienta proprie.o sa treci si tu,dar acum esti mult prea confuza, nu mai sti ce simti.Linisteste-te nu e ultimul baiat de pe planeta.Toata lumea trece peste asa ceva. Daca nu treci peste acest obstacol, cum crezi ca vei trece de altele?

| Fantasy a răspuns:

Trebuie doar sa treaca putin timpul.si plus mai bine gandeste-te ca el a fost un idiot (asta te face sa te simti bine) si ca trebuie sa treci mai departe ca sunt o gramada de baieti in lume si sigur il vei gasi pe cel ales si ex-ul nu a fost acela