| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Cum este prietenul/prietena voastra? Cum va intelegeti cu ea?love struck

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Prietenul meu este cel mai frumos si cel mai scump baiat pe care l-am cunoscut. Este intelegator si se comporta cu mine ca si cum asi fi o printesa, toata ziua ma rasfata.
Ne respectam reciproc si suntem sinceri unul fata de celalalt [si de asta sunt sigura 100%]
Bye:*

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

GeoBoy(Slice and Dice) si Rukhsandra ...sunteti impreuna?
super...sa fiti fericiti!
scuze lauryta ca ma bag ca musca-n lapte, nu am un raspunsbig grin

| Razvan a răspuns:

Excelent.Ca pisica cu soarecele suntem noi. O adevarata placere sa ne jucam unul cu nervii altuiaoh go onStim care sunt punctele slabe si profitam maxim de ele. Un joc intre doi profitoritongue

| Азбука a răspuns:

Fix pe sufletul meu, si totul e ok.

| Rukhsandra a răspuns:

Da Geo :p
Si eu ma intelg foarte bine cu iubitu' meu si il iubesc mult kiss love struck

| zayidee a răspuns:

Pentru mine prietenul meu este superb din toate punctele de vedere, si ne intelegem super, comunicam mult, si ne spunem mereu daca au fost lucruri care ne-au placut, sau nu.

| georgegs a răspuns:

Este cea mai frumoasa :X, ma inteleg fff bine cu ea:X si o iubesc :X fff mult tongue ( nu-i asa ruxi )

| anduta160 a răspuns:

Este un om minunat cu calitati si defectelove struck.Ne intelegem minunat exceptii fac micile certuri ca in orice relatie:*

| rosto a răspuns:

Prea bine :-ss