| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti, unde ati facut cunoshtiinta cu prietenul/prietena voastra in ce circumstante?

7 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Nu am iubit dar iti spun de fostul.
L-am cunoscut pe hol la scoala, anul trecut, el era a 7 a, eu a 5 a, il vazusem de 2-3 ori si mereu ziceam "Ce dragut e baiatul asta!". Aveam un amic in clasa care il cunostea, mi-a zis cum il cheama, m-a vazut si el, apoi a venit la mine la clasa intrebandu-ma daca vreau sa fiu cu el. happy

| CrazySoursD a răspuns:

Am fost la un concert..si mi l-au prezentat niste prieteni. Apoi am iesit toti in gasca pana ne-am dat seama ca ne place unul de altul. Dar dupa 4 luni n-a mai mers.

| Scliparici a răspuns:

Pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mia cazut ceva in cap cand colo era o fata. Dar faza e ca n-am iubita straight face

| Floarteablbastra a răspuns (pentru anonim_4396):

O vei avea, pur si simplu toate la timpul lor...

| dulcica23 a răspuns:

La scoala.

| DragosGL a răspuns:

Daca ma crezi eu imi bateam joc de o fata si o faceam in toate felurile iar acum in cateva zile fac un an si 3 luni de cand sunt cu ea impreuna si o iubesc mult de tot laughing, nici odata nu stii ce iti rezerva viitorul