| Mariuszee a întrebat:

Voi cum v-ați împaca iar cu partenerul după o despărțire?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

În mintea mea. Nimic nu e întâmplător.

| RAY a răspuns:

Eu nu mas mai impaca, ce a fost a fost, gata urasc sa ma joc cu inima

| deeeaqq a răspuns:

Next

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată! Ce rost are să mai privesc înapoi?! Aceleaşi minciuni... iar si iar.

| Elene2000 a răspuns:

Spune-i ca il iubesti si ca iti pare rau doar daca motivul despartirii ai fost tu. Daca a gresit el ( o singura data), iarta-l, fiecare om greseste, cu intentie sau fara. Daca ti a gresit mai mult a devenit obisnuinta pentru el si trebuie sa te orientezi catre altceva

| Mariuszee explică (pentru Elene2000):

Mi a greșit de nenumărate ori.Tot timpul spune ca are probleme si chiar de curând mi-a spus ca dacă ar m ar neglija 2 săptămâni asta n ar fi tragedie... ca are probleme

| Elene2000 a răspuns (pentru Mariuszee):

Eu zic ca nu merita, dar nu pot fi stapana pe sentimentele tale. Tu stii mai bine ce iubesti. Ai grija de inima ta ❤

| ConstantineDan a răspuns:

Eu spun sa treci mai departe, daca te a lasat ea, nu a fost sa fie. Vei gasi una mai buna.