| costina a întrebat:

Voi mai tineti minte cand v-ati dezvirginatthinkingbig grin:

Răspuns Câştigător
| oageru a răspuns:

Cand NE-am dezvirginat? Dezvirginarea, implinirea acestui tel, se poate face in doua moduri: intri pe usa sau sari gardu'. Inteleg din intrebarea ta ca tu ai sarit gardul laughing)

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dece nu esti precis in formularea intrebarii? Sunt 2 aspecte; psihic si fizic! care si de ce crezi ca, conteaza maim mult? E clar, sper, ca la ELE, nu prea e chiar ca la noi, nu?! Deci? Si, ar fi interesant de stiut, cum de ti-a puit somnicu` abia trezit asemenea Dilemma? la ce iti pot folosi atari raspunsuri? - presupunand ca le-ai primi? Impartaseste-ne si noua!

Bula
| Bula a răspuns:

Bai, Diliu, somnoriciule!
Am ipresia ca, abia ai trecut de pragul...gradinitei si acum iti scoti capsorul din coaja oului!
Fiindca deja in clasa a 8-a trebuie sa cunosti deja, din gramatica, ce inseamna "verbul reflexiv"!
Daca ai cunoaste, n-ai pune asemenea intrebare: "cand V-ATI dezvirginat". Inca n-am auzit pe nimeni care s-a auto-dezvirginat!
A doua oara: ce ai scris tu aici, nu este intrebare. Dupa o intrebare se pune OBLIGATORIU si SEMNUL INTREBARII: "?".
Mai invata, invata, invata!

| ada a răspuns:

Normal! ...De ce? Tu nu mai tii minte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: