| monicaaa17 a întrebat:

Voi va concentrați numai pe plăcerea voastra? Considerati o partida de sex reușită dacă aveti voi orgasm sau dacă reușiți sa va aduceti partenerul la orgasm?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-mi pasa daca ajunge la orgasm, imi pasa de mine si asa aia poate obtine orgasme cu altii, cu mine nu ramane pe termen lung. Dar cand iese din casa mea nu se mai intoarce inapoi in veci

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Aiurea

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e viata moderna

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Dezumanizezi prea mult femeia. Gândire de epoca de piatră

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing na na - ea e de acord sa ne tavalim apoi nu ne cunoastem, asa agat de fel, imi plac tipele care vor sex ocazional. E totul la comun acord si multe practica activitatea asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Asta e ok.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum putine sant care vor ceva de durata si nu prea gasesti, multe vor sex direct dar eu le dau peste cap in asa fel incat sa ne bagam pe tavaleala, asa nu profita de banii mei nici nu mai stau cu gandu ce interese are, dupa ce imi fac treaba cu ea o dau afara din casa si nici nu o cunosc asa merita. Daca simt ca e una cuminte ii zic ca nu imi bat joc de ea sa isi caute altul pentru ca asa am fost si eu inainte - multe si-au bautut joc de mine si acum s-a intors roata dar na alea serioase raman protejate si nu profit de ele.

| Adry05 a răspuns:

Reușită e dacă ajung ambii logic. nu e normal să fii nici egoist să te gândești doar la plăcerea ta dar nici să fii concentrat doar pe celălalt, trebuie să fie un echilibru

| mihai69 a răspuns:

Sincer, prefer să aibă ea (cel puțin) primul orgasm.
Pe urmă totul e infinit mai plăcut pentru amândoi.

| Frank51 a răspuns:

Atunci cand ambii parteneri s-au simtit pe deplin satisfacuti, duh. Foarte fain de voi fetele cu orgasme multiple, noi avem unul care dureaza 5 secunde si dupa trebuie sa asteptam 20 minute... Not fair at all.

| Sofer a răspuns:

Reușită ar fi pentru ambi sa fie mulțumiți.

| Marius22222222222 a răspuns:

Ambele. Dar ca in orice vorba aia doamnele au prioritate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mă simt bine dacă nu se simte el bine.El nu se simte bine dacă nu mă simt eu bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă atât eu cât și partenera ne simtim bine si avem orgasm e perfect. Dacă unul dintre noi nu are, ori este abuzat, ori este silit, lucru care nu este in regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș simți ca un violator să-mi pese numai de mine

| Paul754880338 a răspuns:

Perfect si normal este cand amandoi ajung la orgasm

| IamJoKeR a răspuns:

Eu pun plăcerea ei pe primul plan, acum o aștept să și apara

| ItIsAlright a răspuns:

Nu numai pe placerea mea. Ma gandesc mai mult la partener decat la mine, ce-i drept. Sunt la fel de satifacuta si daca ajung sau nu la orgasm. E speciala o partida pentru ce este ea ca intreg, asa ca atata timp cand partenerul iti ofera atentie, si tu lui, in egala masura, mi se pare ok, nu se rezuma neaparat la cine il aduce pe celelalt in culmea fericirii mai repede. Sa zicem ca nu am o astfel de clasificare, gen"partida reusita" sau "nereusita".

| andrey69 a răspuns:

Eu sincer ma simt mai bine daca o fac pe ea sa fie
pe culmile cele mai mari că stiu ca nu voi ramane neterminat in orice situație