| ignore a întrebat:

[vot l toata lumea]Cum va plac fetele a) nemachiate b) machiate putin de ex(rimel pudra) c) bine machiate ( creion fard rimel fond de ten) [scuze categoria]

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nemachiate, eventual doar cu fond de ten unde este cazul.

| Neimportant a răspuns:

Machiate putin arata foarte bine!

| candora a răspuns:

Cred ca b, nu sunt adepta machiajului strident insa imi place cit de cit sa fiu aranjata.
Baietii au multe gusturi, si daca e sa le faci pe plac trebuie sa le vezi reactia cind esti si nu machiata, asa din prima.
Daca n-o faci pentru persoanele din jur, o faci pentru tine, imi place sa am o atitudine bine si cred ca fiecare fata trebuie sa stie ca e FATA si nu un obiect oarecare, mereu trebuie sa arate ingrijit, insa nu exagerat, asa mediu, e cel mai binewinking

| RimePeHartie a răspuns:

Eu sunt fata dar tot o sa raspund daca nu te superi pai: eu zic ca B (eu de obicei imi dau cu crema, fond de ten si rimel. O fata nu are nev de mai mult thinking parerea mea tongue

| Bob a răspuns:

Eu consider ca o fata frumoasa nu are nevoie de machiaj puternic, poate doar un ruj, un rimel, putin creion, si oja. Decat sa iasa un kitch prin machiajul inadecvat, mai bine naturala!

| Zap a răspuns:

B

| DaReZon a răspuns:

Nu este vorba doar de machiaj, vopsele, oja...
Pentru unii baieti la o fata conteaza sa fie serioasa si linistita cu un comportament adecvatwinking

| Pilotu a răspuns:

Intre a si b happy cu putin machiaj dar nu cu toate prostiile pe fata happy

| mmmiruna a răspuns:

Sper ca nu te superi ca am raspuns desi sunt fata cred ca B) si eu ma dau cu fond de ten, pudra(cand e cazul), si rimel

| SoSecret a răspuns:

B

| maxum a răspuns:

B- e bine sa dai cu putine machiaje nu ca disperata doar putinbig grin