| Prokopchuk_Alexandrina_2000 a întrebat:

Baietilor le plac fetele machiate sau nemachiate?/

15 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Atata timp cat tu te simti bine, fie machiata, fie nemachiata, baiatul o sa te placa asa cum esti.

| AFR81 a răspuns:

Depinde de fiecare barbat si de imprejurarile in care veti merge sau urmeaza sa va intalniti.

| T0T a răspuns:

Îmi plac cele nemachiate, dar la evenimente e ok.

| OldSoul a răspuns:

Personal imi plac si cele machiate si cele nemachiate.
Unele fete arata mai bine machiate unele arata mai bine nemachiate, la unele nu e nici o diferenta, important e ca ele sa arate bine.

| SkyPilot a răspuns:

Cand o pup, vreau sa fie nemachiata. Cand o scot seara undeva classy, vreau sa se machieze cat poate de bine happy

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Nici prea machiată. Doar îngrijită ca să zic așa.

| RocKzZ a răspuns:

Doar la evenimente machiata. Alea cu tone de machiaj pe fata arata super naspa. Cel putin, mie asa mi se pare. ^^

| Delocimportant a răspuns:

Cuminti, nu disperate dupa BMW-uri.

| SorinaSuciu a răspuns:

Eu zic ca naturalul e mereu cel mai frumos. oricum trebuie tu sa te simti confortabil in primul rand

| Cristi1Cristi1IdlibParty a răspuns:

Daca are nevoie de machiaj inseamna ca nu ii place felul in care arata in mod natural. Mie imi plac fetele care se simt bine atunci cand sunt naturale. Daca vreau ceva artificial si care sa se simta bine in acea forma artificiala, imi pot lua o papusa gonflabila si o aranjez eu cum vreau... Glumesc in ultima propozitie, evident...; ))

| Ungureanu90 a răspuns:

Depinde de situație, când fata e la un eveniment important e bine să fie machiată, dar când e acasă sau în oraș, cafea, film etc îmi place să fie nemachiată.

| AndreeaFrummmmmm a răspuns:

Nu trebuie sa ii placa lui, trebuie sa te simti tu bine in pielea ta.

| aledana16 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin machiat, pentru ca unele fete exagereaza cu acest ''boit''"laughing fa-ti un machiaj cat mai natural, sau daca ai niste trasaturi frumoase care sa te ajute sau nu ai cosuri foarte proeminente sau puncte negre pe fata. Ideea e sa iti placa tie, sa te simti cat mai confortabila in pielea ta. Apropo asta depinde de la baiat la baiat. Ai grija de tine:*

| Blobby_Bobby_1995 a răspuns:

Pai unii baieti urasc machiajul in exces si le plac naturaletea~