| xBELLAx a întrebat:

Voua vi se pare normal sa sarutati/sa fiti sarutati la prima intalnire?happy

17 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Da, de ce nu?
daca iubesti acea persoana pori sa o saruti si inainte de prima intalnie
Baftă!

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu stiu.

| Molecula a răspuns:

Daca cele 2 persoane se iubesc cu adevarat, e absolut normal. happy

| xBELLAx explică (pentru Molecula):

Iubire de la prima intalnire? Serios?laughing

| gamerulyonutz a răspuns:

Da mi sar parea normal Funda!

| мαяιηα a răspuns:

Ce rost are asteptare?laughing)

| мαяιηα a răspuns:

Asteptarea*

| HappyGrumpy a răspuns (pentru мαяιηα):

Aveti editare la raspunsurile voastre sub mesaje, nu mai spamati, si e normal ceea ce simtiti, si amanarea are rostul ei, cu cat astepti ceva mai mult, va face sa va doriti mai mult si se va intensifica placerea.

| мαяιηα a răspuns (pentru HappyGrumpy):

Asa este...dar se intampla de la sine..mai ales daca exista chimie.

| AndreiBolos a răspuns:

Da si nu as putea spune in acest caz, depinde ce simtiti fiecare si daca vine din partea amandurora, atunci inseamna ca va potriviti.

| DaRyuSN a răspuns:

Depinde de varsta..persoanele matura nu prea admit asa ceva.
Pentru cei mai mici este ok, maiales ca in ziua de astazi o prima intalnire fara sarut este cam ratata.

| diaadb a răspuns:

Da e normal, daca va iubiti cu adevarat e f okwinking..Acum conteaza si varsta :*

| Adeluuuu a răspuns:

E absolut normal stai linistita!:*

| sorinamihaela09 a răspuns:

Da,dc nu ar fi, asta doar daca iti place de persoana cu care te-ai intalnit

| Ђαнτuk a răspuns:

Da destul de normal )

| RoxanaCreatza a răspuns:

Pai depinde :p daca te simti atras de acea persoana da de ce nu happy

| danielsavin a răspuns:

Da si crede-marolling on the floor)) am sarutat multe. odata am sarutat 2 rolling on the floor) si erau fata in fata fetelerolling on the floor